Rejestracja

Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne lecz konieczne dla zarejestrowania się na stronie. Osobie wypełniającej formularz przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem baz danych osobowych jest właściciel serwisu zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEIDG.

Dane osobowe zawarte w poniższym formularzu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na stronie oraz za dodatkową zgodą w celach marketingowych. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności i Plików Cookies.

Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności i Plików Cookies. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności i posłużą jednie w celu wykonania wybranej przez Państwa usługi.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Mam prawo wglądu i poprawiania moich danych, a także odwołania w każdej chwili tej zgody.

Dlaczego warto się zarejestrować?

Osoba zalogowana może uzyskiwać dodatkowe rabaty na zakupy, dzielić się swoimi uwagami w komentarzach, na mini czacie (Shoutbox) lub na forum dyskusyjnym.

Osoba zalogowana ma również wgląd do historii zamówień, może zarządzać kontem z poziomu menu osobistego i w każdej chwili może zmienić dane osobowe (dane teleadresowe oraz hasło).